Hakkımızda

Hakkımızda

1975 yılında bakır radyatör üretimine başlayan Panoto, daha sonra bünyesine Erka markasını da katarak sektörünün öncü firmalarından olmuştur. Özellikle Binek, Tarım, İş makinaları, Kamyon, Otobüs radyatörleri ile basladığı yolculuğuna 20 yılı aşkın bir süredir Jeneratör Radyatörlerini de eklemiştir.

Daha sonraki yapılanmasında ihtisaslasmaya gidilerek Erka, ağırlıklı otomotiv sektörü için üretim gerçekleştirmekle birlikte, Panoto, gerek idari, araştırma-geliştirme, mühendislik ve dizayn ekiplerindeki uzman kadrolaşmalarla birlikte Jeneratör radyatörleri için her türlü tasarım-mühendislik ve üretim hizmetleri sunabilen butik bir teknoloji fabrikası haline gelmiştir.

200 uzman personeli ve Avrupa ile Asya'nın kesişim bölgesindeki 15000 m2 fabrikasında faaliyet gösteren PANOTO, bu stratejik lokasyonu ile müşterilerimize sayısız avantajlar sunmaktadır.

Erka Radyatör ve Panoto Radyatör dışında Kaya Petrol ve Kale İnşaat grup bünyesinde yer alan petrol ve inşaat faaliyetleri yürüten grup şirketleridir.

Hızlı Teslim Süresi
Önceliğimiz Kalite
Rekabetçi Fiyatlar
SÜREKLİ Destek ve Çözüm

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

ÜRÜN GRUPLARIMIZ